Značka Beggs pro šťastné děti a spokojené rodiče

Beggs rodiče

Už jste někdy slyšeli spojení „spokojená máma = spokojená celá rodina“? Rodičovství přináší spousty nepředvídatelných situací, osobních výzev, ale i krásných chvil, na které budete vzpomínat celý život. Tyto vzpomínky na okamžiky s Vaším děťátkem Vám nikdo nevezme. Zkuste být všímavým rodičem a užít si tyto chvilky naplno. Že nevíte jak na to? Tady je několik tipů a rad, jak začít a vytrvat.

Jak se stát všímavým rodičem?

Buďte přítomní tady a teď. Když nasloucháte svému dítěti, věnujte mu pozornost. Uvědomujte si své emoce a zachyťte je dřív, než se vymknou kontrole. Dýchejte. Přijměte to, co se děje. Vyberte si hodnoty, které jsou pro Vaši rodinu skutečně důležité, a promítejte je do každodenního života.

Zkuste rodinné rituály

Emoční pohoda je jedním z nejdůležitějších znaků spokojené rodiny. Rodinné rituály dokážou sbližovat jednotlivé členy rodiny, vytvářet pocity sounáležitosti a budovat pevná pouta. Pomáhají dítěti cítit se milovaně a důležitě. Rituál ≠ (nerovná se) rutina. Pravidelnost aktivit přináší pocit stability a bezpečí do denního programu dítěte. Jsou to kotvy, na které se může spolehnout. Užijte si tyto aktivity společně s Vašimi dětmi.

Rituálem se může stát i večerní zklidňující koupel, kdy zapojíte i ostatní členy rodiny a následné krmení. Usměvavá mléčná výživa Beggs přináší do rodin spokojenost díky její plné krémové textuře, která pohladí jazýček i bříško každého malého strávníka. A Vy se tak můžete na chvilku zastavit. Zůstat s Vaším děťátkem. Vnímat ho. Pozorovat. Prostě a jednoduše tu pro něj být. Je to krásná příležitost k opětovnému spojení po dlouhém dni. A můžete mu u toho klidně přečíst třeba pohádku před spaním.

Naši Beggs rodiče

Seznamte se s našimi spokojenými mindfulness rodiči. V klidu prozkoumejte jejich příběhy. Posbírejte ty nejlepší inspirace a přizpůsobte je svým potřebám.
Více

Rituálem proti stresu

Nejen večer, ale i během dne si lze najít drobné „okamžiky spojení,“ které budou na psychiku Vaší i Vašeho děťátka působit pozitivně. Co si třeba vymyslet vlastní originální pozdrav? Ať už to bude něco zábavného a bláznivého nebo jen tajný stisk ruky, Vaše dítě bude rádo, že spolu máte něco speciálního, co je jen mezi Vámi dvěma.

Dalším osvědčeným pomocníkem proti stresu je objetí, které má také silnou spojovací schopnost. Každý člen rodiny by měl dostat alespoň 8 objetí po osmi vteřinách denně. To nezní špatně, že? I samotní rodiče by totiž měli mít své osobní rituály, které jim pomohou zvládnout den. Někdo jej začíná šálkem zeleného čaje, někdo dá po ránu přednost usměvavým přírodním doplňkům stravy. Nebo prostě nastartujte svůj den pětiminutovým přitulením v posteli se svými dětmi.

Toník

Ať už do vaší domácnosti zavedete jakékoliv společné rituály, pamatujte, že být všímavým rodičem znamená, že vědomě zaměříte pozornost na to, co se právě děje a nenecháte se ovládat emocemi. A především nezapomeňte, že šťastné dětství začíná spokojeným rodičovstvím.

1Bifidobacterium animalis subsp. lactis; 1,5×10^7 cfu/g.
2Obsahuje vitamíny C a D, které přispívají k normální funkci imunitního systému. Dle požadavku legislativy veškerá pokračovací mléka obsahují DHA, vitamíny C, D.

Naše produkty

Beggs 1 počáteční mléko (800 g)

Beggs 1 počáteční mléko

VÍCE
Beggs 3 pokračovací mléko

Beggs 2 pokračovací mléko

VÍCE
Beggs 3 batolecí mléko

Beggs 3 batolecí mléko

VÍCE
Beggs 4 batolecí mléko

Beggs 4 batolecí mléko

VÍCE
BEGGS_Kids_Vitamin_D3

Beggs Kids Vitamin D3 400 IU BIO Olive Oil (30 ml)

VÍCE
BEGGS_Iron_bisglycinate_20_mg_rosehip_extract_200ml

Beggs Iron bisglycinate 20 mg, rosehip extract (100 kapslí)

VÍCE
BEGGS_Methylfolate_myo-inositol_COMPLEX_100ml

Beggs Methylfolate + myo-inositol COMPLEX (30 kapslí)

VÍCE
BEGGS_Magnesium_bisglycinate_P5P_COMPLEX_100ml

Beggs Magnesium bisglycinate 380 mg + P5P COMPLEX 1,4 mg (60 kapslí)

VÍCE

Beggs Fertility + Pregnancy COMPLEX (60 kapslí)

VÍCE
BEGGS_Omega-3_EPA_DHA_200ml

Beggs Omega-3, EPA+DHA (90 kapslí)

VÍCE
BEGGS_Hair_&_Skin_Balanced_Complex_200ml

Beggs Balanced hair&skin COMPLEX (90 kapslí)

VÍCE